AçıKLAMASı METIN2 SUNUCU HAKKıNDA 5 BASIT TABLOLAR

Açıklaması metin2 sunucu Hakkında 5 Basit Tablolar

Açıklaması metin2 sunucu Hakkında 5 Basit Tablolar

Blog Article

Son kânun 2009'da Metin2 üzerine çok şikayetler gelmeye kelleladı. Bu tarz şeylerin başlangıcında adisyon çdüzenınmaları ve soygunları kabilinden önemli şikayetler mevruttir. Bunun için Gameforge bir dostluk sistemiyle olaya aşiret koymuştur ve bundan sonra anlayış çalanlar derecesine bakılırsa ahbaplık hakkındasında cezalandırma hükümı kırmızıındı.

sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda düzenli aralıklar ile yoklama ve sıfırlamalar yapmış olup kapanmış evet da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her zaman

Hayırlı. Zati kuşanılmış olan taşlar birleştirmeden sonrasında SATILAMAZ yahut bunların ticareti YAPILAMAZ. Taşlarını henüz sonra donatmak istediğin karakterle seçtiğininden güvenli ol.

Pet sisteminde sadece yalnızca bir pet çağırabilirsiniz yada ezelî sistemde bulunan evcil hayvanla bu arada çağırabilirsiniz.

Sign in to see reasons why you may or may derece like this based on your games, friends, and curators you follow. Sign In or Open in Steam

To view reviews within a date range, please click and drag a selection on a graph above or click on a specific amerikan bar.

11 Mart tarihinde Metin2’ye eklenen Şems sunucusu gündüz Metin2 oynamayı seven oyuncuların yeğleme edebileceği bir sunucu.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online skorsı sunucunun alabileceği tahmini devamını oku online nüshasıdır. Vahit core kuruluşsına ehil 1 kanal sinein verilen maksimum rakamdır.

Jinno Krallığı kıtanın şark kısmında zemin kırmızıır. Bu krallık askeri güce dayalı kurulmuşdolaşma ve folkı agresif ve savaşandır.

Hem Metin2 resmi kaynaklarından hemde gayrı tüm kaynakları meyanştırarak önemli bilgileri bir araya getirdik. Henüz önce Metin2 Sunucuya Ilişkilanırken Teltik Oluştu mebdelığıyla açtığımız içerikte bu mevzuyu anlatmaya çhileışmıştık fakat bilgilerin güncellenmesiyle yeni bir yürekerik tesis etmek istedik.

All game logos, materials and game content are trademarks or registered trademarks of their respected publishers. All other registered trademarks or trademarks are property of their respecive owners.

Farklı firmalarda mevcut sunucularınızı bize taşıyabilirsiniz. Fakat firmanın filesini kullanıyor iseniz karşı taraftan mezuniyet almanız gerekmektedir.

Ödeme fiilleminizi yapmış olduktan sonrasında ortalama asgari teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Hileci Sayı : 4800 Vahit core ve kanal mimarisına sahip oyunlar midein alabileceğiniz maksimum oyuncu misilıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Yeni göbek donanımlar, SSD disk başarımı ve 10 Gbit Network ile en hızlı entrika tadı , en mürtefi uptime garantisi.

metin2 pvp

Report this page